KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13745038
nr 1374 5038
Oljemålningar
3 st, Héctor Raul Ulloa Burgos. Signerad, daterad 1984, "Mercado de flores", "Tarde de lluvia", "PLaza Mayor". Olja på duk, 47x57cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:31:13
19/1 16:47:35
300 kr
25/1 18:04:12